Palīdzības dienests darba dienās no 9.00 līdz 18.00: +371 28300083

IP telefonija

SIA "ILVA Ltd." piedāvā IP Telefonijas pakalpojumus.

Interesentiem zvanīt, vai griesties pie mums. (skatīt sadaļu KONTAKTI)

 

 

IP telefonija, izmantojot VoIP (Voice over Internet Protocol) protokolu, ir tehnoloģija, kas ļauj balss komunikācijai izmantot tīklus, kas tiek izmatoti datu pārraidei – internetu un lokālos tīklus. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams ierīkot atsevišķas telefona līnijas balss pārraidei, jo tiek izmantots jūsu jau esošais interneta pieslēgums. IP telefonija stabilitātes ziņā ir līdzvērtīga parastajiem telefonsakariem, taču tā ir daudz ekonomiskāka.

IP telefonijas izmantošana būtiski samazinās telekomunikāciju izmaksas – uzturēšanas izmaksas ir ievērojami zemākas, nekā tradicionālajiem telekomunikācijas pakalpojumu sniedzējiem. Tas ļauj mums piedāvāt daudz zemākas cenas arī Jums.

Sarunām var izmantot telefona aparātu, datoru ar mikrofonu un austiņām, kā arī mobilo telefonu ar "SIP" protokola atbalstu.

Pats galvenais – IP telefonijas izmantošana ļauj taupīt līdz 80% līdzekļu iekšējām un starptautiskām sarunām. Aizsardzība pret noklausīšanos ar augstu konfidencionalitāti. Beszmaksas zvani starp attālinātām uzņēmuma filiālēm. Pilns ofisa telefona centrāles atbalsts - zvanu pāradresācija, autoatbildētājs, zvanu ieraksts, sarunas temata izvēlne, zvanu ierobežošana uz noteiktiem numuriem. Vienkārša īslaicīgo darba vietu konfigurēšana. Bezmaksas zvani uz mobilajiem tīkliem savas valsts robežās pašam atrodoties ārzemēs, kā arī daudz kas cits pateicoties IP telefonijas iespējām. Griezieties pie mums un mēs Jums piedāvāsim IP telefonijas risinājumu.

Piedāvājam ofisa telefona staciju projektēšanu, ierīkošanu un apkalpošanu. Piedāvāsm Jums optimālu IP telefonias risinājumu tieši Jūsu vajadzībām.

Klientiem, kuriem jau ir mūsu interneta pieslēgums:

Jāiegādājas IP tālrunis. Ja Jums ir fiksētās līnijas tālrunis, tad jāiegādājas SIP pārveidotājs. Pārveidotāju iespējams īrēt par Ls 2.50 / EUR 3.56 mēnesī. (nepieciešamās ierīces var iegādāties mūsu veikalā Dobelē, Baznīcas ielā 4). IP tālruņa ierīkošana mūsu klientiem ir bez maksas.

Tālruņa līnija ir bez abonēšanas maksas, kā arī tiek piešķirta ikmēneša atlaide sarunām par noteiktu naudas summu, atkarībā no interneta pieslēguma veida.

SIA "ILVA Ltd." tālruņa priekšrocības salīdzinājumā ar parasto tālruni:

Nav abonēšanas maksas.*

Tiek piešķirtas atlaide sarunām par noteiktu naudas summu.

Zvanīt par zemākiem tarifiem.

Jūs redzat kas Jums zvana.

Jūs redzat pēdējos 10 neatbildētos.

Jūs redzat pēdējos 10 zvanītos numurus.

Varat izmantot mobilo tālruni zvanīšanai, ja tas atbalsta SIP protokolu.**

 

* SIA “ILVA Ltd.” interneta abonentiem.

** Nepieciešams bezvadu interneta pieslēgums WiFi – bezvadu rūteris vai access point un nokonfigurēt mobilo tālruni. Zvanu kvalitāte netiek garantēta, neizmantojot SIA “ILVA Ltd.” interneta vai tālruņa līnijas pieslēgumu.

 

Par īpašām cenām mūsu interneta abonentiem tālruņa aparātus piedāvājam iegādāties mūsu veikalā Dobelē, Baznīcas ielā 4. Aptuvenā cena ir 39.99 EUR atkarībā no modeļa.

Тarifi

SIA "ILVA Ltd." sadarbībā ar SIA "Telegrupa Baltijā" piedāvātie tarifi

 

 

Valsts

Tarifs (EUR)

TG tīklā

0.00

Argentīna, ASV, Austrālija, Austrija, Beļģija, Dānija, Francija, Krievija, Krievija(Maskava), Krievija(Sanktpēterburga), Ķīna, Lielbritānija, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Slovākija, Honkonga, Igaunija, Īrija, Itālija, Izraēla, Japāna, Kanāda, Somija, Spānija, Šveice, Vācija, Zviedrija, Citi fiksētie tīkli

0.07

Latvijas mobilo sakaru operatori

0.08

Lietuva

0.10

Čehija, Islande, Turcija, Ungārija,

0.13

Ukraina

0.14

Austrālija mob., Austrija mob., Baltkrievija, Beļģija mob., Lielbritānija mob., Lietuva mob., Nīderlande mob., Čehija mob., Dānija mob., Ēģipte, Francija mob., Igaunija mob., Itālija mob., Izraēla mob., Japāna mob., Kazahstāna, Norvēģija mob., Polija mob., Somija mob., Spānija mob., Ukraina mob., Ungārija mob., Uzbekistāna, Vācija mob., Zviedrija mob., Lattelecom Rīga, Lattelecom - Rīgas rajons, Lattelecom Latvija

0.21

Īrija mob.

0.24

Armēnija, Azerbaidžāna, Bulgārija, Gruzija, Horvātija, Islande mob., Šveice mob., Turcija mob.,

0.27

Argentīna mob., Slovākija mob.

0.36


Tarifi norādīti bez PVN 21%.

Maksa par savienojumu EUR 0.0142 bez PVN 21%.

Tabulā ir norādīti tikai populārākie zvanu virzieni.